Nedjelja, Srpanj 21, 2019

Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio Žepče

Rezultati 12. Školskog sportskog općinskog natjecanja učenika osnovnih i srednjih škola pod nazivom „Dan školskog sporta“ u Žepču

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

Održano 12. Školsko sportsko općinsko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola pod nazivom „Dan školskog sporta“ u organizaciji Udruge pedagoga tjelesne i zdravstvene kulture Žepče.

U ovoj najmasovnijoj  sportskoj aktivnosti sudjelovalo je 5 osnovnih škola: OŠ „Žepče“, OŠ „Fra Grga Martić“ Ozimica, OŠ „Begov Han“ i OŠ „Abdulvehab Ilhamija“ Željezno Polje, te OŠ „Ivana Fra Frane Jukić“ sa Usore. Na natjecanju su sudjelovale i 3 srednje škole: SMŠ Žepče, KŠC Don Bosco Žepče te Glazbena škola Katarina Kosača Kotromanić Žepče.

Donosimo rezultate iz svih kategorija:

KOŠARKA

Osnovne škole (Muškarci):

1.OŠ ŽEPČE

2.OŠ FRA GRGA MARTIĆ

3.OŠ ABDULVEHAB ILHAMIJA

NAJBOLJI POJEDINAC: LUKAS PENIĆ-OŠ ŽEPČE

Osnovne škole (Dječaci):

1.SMŠ ZEPČE

2.KŠC DON BOSCO

NAJBOLJI POJEDINAC: ALMA MALIĆBEGOVIĆ-SMŠ ŽEPČE

Srednje Škole (Muškarci):

1.SMŠ ŽEPČE

2.KŠC DON BOSCO

NAJBOLJI POJEDINAC: ALEM OKANOVIĆ-SMŠ  ŽEPČE

RUKOMET

Osnovne Škole (Dječaci):

1.OŠ ŽEPČE

2.OŠ FRA GRGA MARTIĆ

NAJBOLJI POJEDINAC: IVONA VRANJKOVIĆ-OŠ ŽEPČE

Osnovne Škole (Muškarci):

1.OŠ FRA GRGA MARTIĆ

2.OŠ ŽEPČE

3.OŠ ABDULVEHAB ILHAMIJA

NAJBOLJI POJEDINAC: ILIJAN FILIPOVIĆ-OŠ FRA GRGA MARTIĆ

Srednje Škole (Muškarci):

1.KŠC DON BOSCO

2.SMŠ ŽEPČE

NAJBOLJI POJEDINAC: FILIP RAMLJAK-KŠC DON BOSCO

ODBOJKA

Osnovne Škole (Djevojčice):

1.OŠ ŽEPČE

2.OŠ ABDULVEHAB ILHAMIJA

3.OŠ BEGOV HAN

NAJBOLJI POJEDINAC: IVONA VRANJKOVIĆ

Osnovna Škola (Muškarci):

1.OŠ ABDULVEHAB ILHAMIJA

2.OŠ ŽEPČE

3.OŠ BEGOV HAN

NAJBOLJI POJEDINAC: BEKIR AHMIĆ

Srednja Škola (Djevojke):

1.SMŠ ŽEPČE

2.KŠC DON BOSCO

NAJBOLJI POJEDINAC: LEJLA SELIMOVIĆ-SMŠ ŽEPČE

Srednja Škola (Muškarci):

1.KŠC DON BOSCO

2.SMŠ ŽEPČE

NAJBOLJI POJEDINAC:KERIM REŠIĆ-KŠC DON BOSCO

NOGOMET

Osnovna Škola (Djevojke):

1.OŠ FRA GRGA MARTIĆ

2.OŠ ŽEPČE

3.OŠ ABDULVEHAB ILHAMIJA

NAJBOLJI POJEDINAC: SARA JURIŠIĆ-OS FRA GRGA MARTIĆ...

Osnovna Škola (Muškarci):

1.OŠ FRA GRGA MARTIĆ

2.OŠ BEGOV HAN

3.OŠ ABDULVEHAB ILHAMIJA

NAJBOLJI POJEDINAC:JOSIP MARKANOVIĆ-OS FRA GRGA MARTIĆ.

Srednja Škola (Djevojke):

1.KŠC DON BOSCO

2.SMŠ ŽEPČE

NAJBOLJI POJEDINAC:HELENA TOMAS-KSC DON BOSCO...

Srednja Škola (Muškarci):

1.KŠC DON BOSCO

2.SMŠ ŽEPČE

NAJBOLJI POJEDINAC:FILIP RELOTIĆ-KSC DON BOSCO

STOLNI TENIS

Osnovna Škola (Djevojke):

1.BARBARA RAMLJAK-OS ŽEPČE

2.MONIKA ANTOLOVIĆ-OS FRA GRGA MARTIĆ

3.NIKOLINA GALIĆ-OS ŽEPČE

Osnovna škola (Muškarci):

1.TONI PEJINOVIĆ-OS ŽEPČE

2.DAVID KATIĆ-OS ŽEPČE

3.DAVUD MAKIĆ-OS ABDULVEHAB ILHAMIJA

Srednja Škola(Djevojke):

1.VALENTINA MATIJEVIĆ-KŠC DON BOSCO

2.SARA JOZIĆ

3.SARA ŠABIĆ-SGS KATARINA KOSACA KOTROMANIC...

Srednja Škola (Muškarci):

1.IGOR TADIC-SMS ŽEPČE..

2.ROBERT PRAVDIĆ-KSC DON BOSCO..

3.GORAN DRAGIČEVIĆ-KSC DON BOSCO

ŠAH

Osnovna Škola (Djevojčice):

1.AGATA PERKOVIĆ-OS FRA GRGA MARTIĆ..

2.KLARA RADIĆ-OS FRA GRGA MARTIĆ..

3.KATJA JURIĆ-OS ŽEPČE...

Osnovna Škola(Muškarci):

1.MARKO ANTUNOVIĆ-OS ŽEPČE..

2.JAKUB DELIĆ-OS BEGOV HAN..

3.BAKIR BADNJAR-OS ŽEPČE...

Srednja Škola (Djevojke):

1.ANAMARIJA TOMIĆ-KSC DON BOSCO..

2.VIKTORIJA VRBIČIĆ-SMS ŽEPČE..

3.ANTONIJA LOVRIĆ-KSC DON BOSCO...

Srednja Škola (Muškarci):

1.FILIP PERKOVIĆ-KSC DON BOSCO..

2.RENATO BARBARIĆ-KSC DON BOSCO..

3.MATIJA ŠIMIĆ-KSC DON BOSCO