Radio 2

MNK Žepče pretrpio poraz od ekipe FC Konjodor iz Bužima

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nastavak natjecanja Prve futsal lige Federacije BiH –Grupa 1 nije dobro počeo za ekipu iz Žepča, naime FC Konjodor iz Bužima upisao je pobjedu u 8. kolu protiv MNK Žepče sa visokih 8:2.

U prvih petnaest minuta igre ekipa iz Bužima bilježi vodstvo od nedostižnih 5:0, a zasluge pripadaju dvostrukom strijelcu Mirsadu Begiću te kapitenu Mirzetu Pajaliću, Alenu Ibrišimoviću i Sejadu Ibrišimoviću.

Na 5:1 smanjuje Kristijan Ivešić a Mirsad Begić ponovo pogađa za 6:1. MNK Žepče zahvaljujući autogolu igrača domaćih Mehića smanjuje zaostatak na 6:2, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta dva pogotka postigao je Mirsada Begića za konačnih 8:2 za Konjodor.

U narednom kolu Žepče dočekuje ekipu Željezničar.

Tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 1 možete pogledati na ovom linku.