Četvrtak, Travanj 25, 2019

Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio 2

Nogometaši NK Žepče porazom od ekipe Azota prekinuli sjajan niz od osam utakmica bez poraza

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

U okviru dvadeset prvog kola Druge lige FBiH – Centar nogometaši NK Žepča u subotu su od ekipe Azota doživjeli poraz i prekinuli sjajan niz od osam utakmica bez poraza, NK Azot - NK Žepče 2-1.

Domaći su poveli u 14. minuti, a par minuta prije odmora poravnao je Martinović. Pobjednički gol domaći su postigli u 57. minuti. U posljednjih pola sata Žepče je pokušavalo doći do izjednačenja, pa i preokreta, ali lopta nije htjela u mrežu.
NK Žepče na gostovanje u Vitkoviće otputovao je bez nekoliko standardnih igrača, prvotimaca Gorana Jurića, Fahira Omerdića, te kapetana Vlade Lučića.

„ U Vitkoviće smo otišli odigrati utakmicu s par ozlijeđenih igrača, ali smo naišli na grubu igru od strane domaćina, dvojbene odluke od strane sudaca kojima su dosuđen jedanaesterac i pobjednički zgoditak, te nedolično ponašanje i psovke pomoćnog sudca Haris Avdić, koje nisu primjerene za javnost“, izrazili su svoje razočarenje nogometaši NK Žepče na svojoj službenoj stranici.