Radio 2

Turnir Ivan Rakitić 2019.: Odigrani susreti skupine C

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

U okviru malonogometnog turnira Ivan Rakitić sinoć su odigrani susreti skupina C gdje su snage odmjerile ekipe Geomedia i Armani. Ekipa Geomedia pokazala iskustvo i znanje igranjem s golman-igračem te uvjerljivo slavila rezultatom 8:2.

U drugom susretu mladi nogometaši ekipe Motel California velikim zalaganjem nadigrali su ekipu Tonino Holz s rezultatom 5:1.
Treći susret igrao se između ekipa Geomedia i Motel California i ponovo uvjerljiva pobjeda Geomedie rezultatom 7:3.

Četvrta utakmica večeri igrala se između ekipa Tonino Holz i Armani koja je pokazala više i pobijedila rezultatom 5:2.
Treće kolo su otvorile ekipe Tonino Holz i Geomedia koja je završena rezultatom 4:1 u korist ekipe Geomedia.

Najzanimljivija utakmica večeri bila je između ekipa Motel California i Armani. I jednoj i drugoj ekipi bila je potrebna pobjeda za plasman u četvrtfinale.

Utakmicu su bolje otvorili mladi nogometaši ekipe Motel California te poveli rezultatom 2:0 s kojim se otišlo na poluvrijeme. Drugo poluvrijeme donijelo je nova nogometna uzbuđenja, u kojemu je ekipa Armani smanjuje vodstvo na 2:1, no samo minut kasnije ekipa California povećala je vodstvo na 3:1.

To je bio trenutak da ekipa Armani uzime time-out i nastavi igru s golman igračem, gdje u nastavku susreta uspijeva smanjiti rezultat na 3:2.

I kada su svi mislili da će se s tim rezultatom završiti utakmica deset sekundi prije kraja Armani koristi neiskustvo mlade ekipe California i postiže pogodak za poravnanje 3:3.

Nakon izvođena penala ekipa Armani je stekla prednosti u grupi C.