Večeras četvrtfinalni susreti Božićnog malonogometnog turnira u Žepču

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Raspored i termini utakmica završnice ovogodišnjeg turnira,kao i trenutna lista strijelaca:

4-Filip Relotić

Organizatori su istaknuli da će se od danas, četvrtka 19.12.2019. naplaćivati  ulaznice simboličnom cijenom od 1 KM, i uključiti se tako  u akciju za liječenje petogodišnje
Lucije Filipović.

„Naši posjetitelji će  uz ulaznice moći priložiti i svoju pomoć u kutiju koja će biti namijenjena za tu nakanu.

Pa evo i ovom prilikom pozivamo sve koji su u mogućnosti da dođu i budu dio našeg turnira,a ujedno i da toplinu blagdana Božića osjete i kroz naš turnir“ , istaknuli su organizatori.

Džudo klub"Mahnjača" Žepče: Odličan nastup na 12. međunarodnom turniru u Kaknju

Proteklog vikenda članice i članovi Džudo klubu "Mahnjača" Žepče sudjelovali  na 12 Međunarodnom Judo Turniru Kakanj OPEN 2019.

Turnir je okupio više od 400 sudionika i iz tridesetak klubova. Džudo klub "Mahnjača" Žepče nastupio je s 18 natjecatelja koji su ostvarili zapažene rezultate osvojivši 11 medalja.

Zlatno odličje osvojio je Eldar Čizmić a srebrom su se okitile Larisa Suljević i Sara Mehić.

Osam takmičara osvojilo je brončane medalje i to:  Franciska Marijanović, Mario Pavković, Filip Radoš, Karlo Radoš, Amina Tabaković, Zejneb Čaušević, Harun Malićbegović i

"Rezultati su iznad očekivanja uprave kluba. U narednom periodu, točnije  14.12.2019. očekuje nas novi turnir Vitez Open 2019 gdje imamo cilj opravdati dosadašnji uspjeh, s nadom da osvojimo još više medalja" poručili su iz Džudo klub "Mahnjača" Žepče.

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

Članice i članovi Džudo kluba Mahnjača Žepče nastavili uspješan niz natjecanja.   Proteklog vikenda na 13. međunarodnom judo turniru u Vitezu,  na kojemu je sudjelovalo 494 natjecatelja iz 44 kluba iz BiH i Hrvatske, osvojili su četiri medalje.

Na ovom natjecanju sudjelovalo je 16 natjecatelja Džudo kluba Mahnjača koji su osvojili dvije  srebrene i dvije  brončane medalje.  Amina Tabaković i Merjema Derlić osvojile su  srebro a broncom su se okitili Franciska Marjanović i Harun Malićbegović.

"Čestitamo svim takmičarima na osvojenim medaljama", poručili su iz Džudo kluba Mahnjača Žepče.

MNK Žepče u Goraždu upisao važnu pobjedu protiv ekipe Drina

MNK Žepče u nedjelju je na gostovanju  u Goraždu upisao veoma značajnu pobjedu protiv  ekipe MNK Drina, susret je završen rezultatom 5:4.

Sam početak susreta nije išao u  korist ekipe iz Žepča,  domaćini  su poveli 1:0. No igrači MNK Žepče ubrzo su izjednačili i preokrenuli rezultat u svoju korist.

Do kraja poluvremena  obje ekipe igrale su otvoreno i na pobjedu,  nizale su se prigode na obje strane ali nije bilo promjene rezultata. Tijekom odmora na poluvremenu MNK Žepče postiže zgoditak i prelazi u vodstvo od 1:3,  koje nisu uspjeli dugo zadržati. Domaća ekipa je zaigrala intenzivnije sa željom da izjednači i preokrene rezultat u svoju korist. Želja za izjednačenjem se ostvarila.

Nakon poravnanja Žepče mijenja taktiku i  uvodi golmana-igrača što je rezultiralo novim pogotkom   za 3:4. No domaća ekipa se ne predaje nego dolazi do poravnanja na 4:4.

MNK Žepče nije se dao uplašiti igrom na domaćem terenu nego u samoj završnici preuzima inicijativu i postiže peti gol za konačni rezultat 4:5.

Tijekom ovog susreta u listu strijelaca za MNK Žepče upisali su se Ivan Martinović i Igor Rašić s dva zgoditka i Nikola Tadić s jednim.

MNK Žepče trenutno sa šest osvojenih bodova zauzima petu poziciju na tabeli, a novi izazov  je narednog vikenda kada na domaćem terenu očekuju NMK Lilium iz Doboja.

"Odlična utakmica, u kojoj smo pokazali veliku želju, i ostvarili cilj po koji smo došli!

Hvala domaćinima na gostoprimstvu", poručili su iz MNK Žepče

MNK Žepče: Pobjeda i 3 600 KM za petogodišnju Luciju Filipović

MNK Žepče u nedjelju je protiv ekipe FC Lilium na domaćem terenu odigrao posljednju utakmicu u ovom dijelu sezone. Od prvih minuta  dalo se naslutiti da će ovaj susret biti veoma dinamičan i zanimljiv u kojoj će obje ekipe dati maksimum.
Prvo poluvrijeme je bila ujednačena igra što je pokazao i rezultat na kraju prvog poluvremena, na pauzu se otišlo pri rezultatu 2:2.

U drugom poluvremenu domaća ekipa se probudila  i do kraja susreta nije dala priliku gostima da ozbiljnije zaprijete prema golu.

Utakmica je završila rezultatom 4:2.

U listu strijelaca za domaću ekipu upisali su se : I. Rašić x2, I. Šimić i  I. Martinović

Nedjeljna pobjeda je ujedno i  treća pobjeda ovu sezonu, a iz MNK Žepče se nadaju da će nastavak sezone biti uspješniji za ovu mladu ekipu koju očekuju s puno optimizma.

Susret u Žepču bio je humanitarnog karaktera, sav prihod ostvaren od prodaje ulaznica namijenjen je za liječenje petogodišnje Lucije Filipović

"Drago da smo večeras uspjeli prikupiti 3. 600 KM, za našu Luciju. Hvala Vam svima što ste nam pomogli i pokazali humanu stranu Žepča", poručili su iz  MNK Žepče.

MNK Žepče na domaćem terenu poražen od ekipe Brotnja iz Čitluka

MNK Žepče sinoć je u utakmici osmine finala kupa BiH protiv iskusnije i uigranije ekipe MNK Brotnjo iz Čitluka  poražen s visokih 0:5.

Gosti su od samog početka susreta  pokazala iskustvo i  u samo dvije minute odlaze na 2 razlike. To nije obeshrabrilo domaću momčad  koja je u nastavku dala sve od sebe i pokušala  doći do poravnanja. Manjak sportske sreće i iskustva, ne realizirane prilike kao i dosuđeni penal kažnjeni su s još jednim pogotkom od strane gostujuće momčadi iz Čitluka. Na poluvremenu rezultat je bio 0:3.

U drugom poluvremenu ekipa MNK Žepče pokušala je doći do pogotka  i s igračem-golmanom, što nije dalo željene rezultate.

Iskustvo kao i dobro postavljena obrana su dva gola u mreži domaće ekipe.

MNK Žepče nije imao sreće s rezultatom ali ni s povredama, domaći  igrač Leo Perković,  tijekom utakmice je povrijeđen, a iz kluba ističu da još uvijek ne znaju o kakvoj se povredi radi.

"Nadamo se da povreda našeg suigrača nije toliko ozbiljno i Leu želimo brz oporavak  povratak na parket.

Čestitamo i našem Iliji na medalji koju je dobio od gostujuće ekipe.

Hvala gostima na fer i korektnoj igri, sretno dalje u kupu i ligi!

Mi se okrećemo novim izazovima, glavu gore, idemo dalje", poručili su iz MNK Žepče