Odigran prijateljski susret OK ČELIK-R i ŽOK Žepče

U nedjelju naša seniorska superligaška ekipa odbojkašica odigrala je prijateljsku utakmicu s ekipom OK Čelik-R u novoj dvorani u O.Š. u Begov Hanu.

Odbojkašice Čelika nadigrale su ekipu Žepča rezultatom 3:2, no iz oba kluba poručuju kako je ovo ipak bila prijateljska utakmica i kako su djevojke iz oba kluba odlično odigrale.

"Odigrali smo povijesnu utakmicu u Begov Hanu s dragim prijateljima OK ČELIK-R. Čestitke gostima na odličnoj igri i pobjedi od 3:2, a našim djevojkama poruka da pobjeda ne dolazi sama po sebi već je treba zaraditi", kazali su iz uprave kluba.

Nogomet: NK Usora - NK Žepče 1-1

U četrnaestom kolu Druge lige FBiH –Centar 2018/19 utakmica između NK Žepče i NK Usora završena rezultatom 1:1.

NK Žepče je s Topolika odnijeo bod, kada je u desetoj minuti Martinović pogodio za vodstvo Žepča. Isti igrač je nakon pogotka u prvom dijelu imao još dvije sjajne šanse da donese Žepču i veću prednost, a domaća ekipa samo dvije minute prije odmora dolaze do 1-1.

Ekipa Žepča u narednom kolu dočekuje ekipu Famosa.

Karate klub Viktoria Žepče upisuje nove članove

Upis za dječake i djevojčice svih uzrasta!

"Vršimo novi upis za viktorijance - dobro nam došli svi mladih uzrasti, pozivamo Vas da postanite i vi dio obitelji viktorijanaca.", navode iz kluba.

Podsjećamo Treninzi u kojima Viktorijanci sada vježbaju odvijaju se po sljedećem rasporedu
    Ponedjeljak 19.00 h OŠ Žepče
    Utorak 18:30 Perkovići
    Srijeda 19:30 OŠ Žepče
    Četvrtak 18:30 Perkovići
    Subota 08:30 OŠ Žepče

MNK Raketa Žepče poražen na gostovanju u Sarajevu

MNK Raketa Žepče u utakmici drugog kolu 1. futsal lige BiH poražen je na gostovanju kod Željezničara u Sarajevu rezultatom 4:2.

Žepčaci su ostavili srce na terenu i pokazali odličnu igru koja je do samoga kraja bila  ujednačena. U  završnici domaćini su postigli dva zgoditka koja su im osigurala i nova tri boda.

Prvi zgoditak postigao je domaći igrač, Anes Džafo u drugoj minuti a nakon odigranih pet minuta Marko Jukić je postigao zgoditak za poravnanje. Do kraja susreta u listu strijelaca za MNK Raketa Žepče upisao se i Slaven Perković a za domaću ekipu zgoditke su još postigli Senaid Mijić, Edis Sarajlić i po drugi puta Anes Džafo.

U narednom, trećem,  kolu koje se igra 10 i 11 studenog ekipa MNK Raketa je slobodna.

Kako su nam javili iz ovoga kluba u nedjelju 10. listopada s početkom u 12 sati u sportskoj dvorani KŠC-a odigrat će se prijateljska utakmica kada će ekipa iz Žepča ugostiti viceprvaka Premijer futsal lige BiH MNK Brotnjo iz Čitluka.

Iz MNK Raketa Žepče pozivaju sve ljubitelje malog nogometa da dođu i isprate ovaj zanimljivi susret u našem gradu.

Futsal: MNK Raketa dočekuje sarajevski MNK Dia

U subotu 17.11.2018. godine s početkom u 19:00 h u dvorani KŠC-a u Žepču odigrat će se utakmica 4. Kola Futsal lige FBiH. Snage će odmjeriti MNK Raketa Žepče i MNK Dia BiH iz Sarajeva.

Proteklo kolo ekipa MNK Raketa bila je slobodna a do kraja završetka polu sezone ostale su još dvije utakmice.

Pored prvenstvene utakmice Raketa Žepče u srijedu 14.11. odigrat će i KUP utakmicu protiv MNK BOSNA KOMPRED iz Tuzle. KUP utakmica odigrat će se u Tuzlanskoj dvorani Mejdan s početkom u 19:00 sati.

Iz uprave MNK-a Raketa Žepče zahvaljuju se na dosadašnjem praćenju i potpori, a navijače pozivaju da s tribina u dvorani KŠC-a pošalju dobru energiju fer i korektnim navijanjem i podrže domaću ekipu u osvajanju bodova.

ŽOK Orašje nadigrao ŽOK Žepče rezultatom 3:2

Odbojkašice ŽOK Žepča u petom kolu na domaćem terenu poražene su od odlične ekipe ŽOK Orašje.

„Ekipi ŽOK Orašje sve čestitke na prikazanoj igri, a našoj pomlađenoj ekipi više sreće u narednim utakmicama“, piručili su iz uprave kluba.