Subota, Rujan 23, 2017

Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio Žepče

Članice kajak kanu kluba 550 Žepče zabilježile odličan nastup na natjecanju u kajaku i kanuu na mirnim vodama „Lovrenčevo 2017.“

U  organizaciji Kajak kanu kluba „Kupa“, proteklog vikenda u  Petrinji  održan je tradicionalni 16. otvoreni kup Grada Petrinje u kajaku i kanuu na mirnim vodama „Lovrenčevo 2017.“

U konkurenciji deset klubova članice Kajak kanu kluba 550 Žepče, Mia Matijević, Klara i Lana Marković  zabilježile su odličan nastup i okitile se medaljama osvojivši drugo, odnosno treće mjesto .

Na natjecanju su nastupili članovi deset kluba iz susjedne Bosne i Hercegovine i Hrvatske: PREMIUM – Bosanski Brod, 550 ŽEPČE, ALJMAŠ, OLIMPIK – Slavonski Brod, ORIOLIK – Slavonski Kobaš, MRAČAJ – Runovići, MARSONIA – Slavonski Brod, HRVATSKA KOSTAJNICA i KUPA – Petrinja, a natjecali su se u 22 kategorije, dok revijalna utrka kupskih čamaca nije održana zbog lošeg kišnog vremena u trenutku za kada je bila predviđena.

Rezultati su:

MLAĐI JUNIORI K-1

  1. Denis Folvarek (OLIMPIK)
  2. Adrijan Bužimkić (HRVATSKA KOSTAJNICA)
  3. David Aračić (OLIMPIK)

MLAĐE JUNIORKE K-2

  1. Valentina Pesić – Magdalena Bertolović (ORIOLIK)
  2. Mia Matijević – Klara Marković (550 ŽEPČE)
  3. Lara Janić – Vanja Jačimović (PREMIUM)

MLAĐI JUNIORI C-1

  1. Rafael Kolundžić (ORIOLIK)
  2. Kristijan Katanić (ORIOLIK)
  3. Mihovil Janković (OLIMPIK)

ŠKOLA KAJAKA – djevojčice

  1. Klara Čuletić (ORIOLIK)
  2. Laura Baotić (HRVATSKA KOSTAJNICA)
  3. Lana Marković (550 ŽEPČE)

KADETKINJE K-2

  1. Leona Pavlešin – Katja Vukoje (OLIMPIK)
  2. Hana Ćerić – Jana Vuković (MARSONIA)
  3. Hana Solomun – Gabrijela Lenac (HRVATSKA KOSTAJNICA)

KADETI K-1

  1. Mihael Galetović (OLIMPIK)
  2. Domagoj Babić (MARSONIA)
  3. Roko Andrić (HRVATSKA KOSTAJNICA)

KADETI C-1

  1. Dominik Kolundžić (ORIOLIK)
  2. Mateo Karakaš (MARSONIA)
  3. Petar Kolundžić (ORIOLIK)

JUNIORI K-2

  1. Antonio Plačković – Adrijan Bužimkić (HRVATSKA KOSTAJNICA)
  2. Marin Jelinić – Fabio Folvarek (OLIMPIK)
  3. Gabrijel Babić – Rene Barić (MARSONIA)

KADETKINJE K-1

  1. Leona Pavlešin (OLIMPIK)
  2. Hana Ćerić (MARSONIA)
  3. Leona Bužimkić (HRVATSKA KOSTAJNICA)

JUNIORKE K-1

  1. Nataly Pavlešin (OLIMPIK)
  2. Sara Čubrilo (OLIMPIK)
  3. Mia Matijević (550 ŽEPČE)

MLAĐI KADETI MK-1

  1. Luka Lipovac (OLIMPIK)
  2. Luka Račić (HRVATSKA KOSTAJNICA)
  3. Karlo Pejić (ORIOLIK)

MLAĐE KADETKINJE MK-2

  1. Ivona Čubrilo – Antonela Orkić (OLIMPIK)
  2. Dora Opačak – Rea Kruljac (MARSONIA)
  3. Dunja Janić – Ama Vasilić (PREMIUM)

MLAĐE JUNIORKE K-1

  1. Inga Karakaš (MARSONIA)
  2. Mia Matijević (550 ŽEPČE)
  3. Magdalena Bertolović (ORIOLIK)

MLAĐI JUNIORI K-2

  1. Denis Folvarek – David Aračić (OLIMPIK)
  2. Ivan Martić – Dominik Hećimović (ORIOLIK)
  3. Antonio Plačković – Adrijan Bužimkić (HRVATSKA KOSTAJNICA)

MLAĐE KADETKINJE MK -1

  1. Ivona Čubrilo (OLIMOIK)
  2. Antonela Orkić (OLIMPIK)
  3. Rea Kruljac (MARSONIA)

MLAĐI KADETI MK-2

  1. Luka Račić – Josip Šimun Bunjevac (HRVATSKA KOSTAJNICA)
  2. Luka Lipovac – David Orkić (OLIMPIK)
  3. Karlo Pejić – Ivan Knežević (ORIOLIK)

KADETI K-2

  1. Domagoj Babić – Ivan Fran Arar (MARSONIA)
  2. Mihael Galetović – Noa Jukić (OLIMPIK)
  3. Roko Andrić – Luka Račić (HRVATSKA KOSTAJNICA)

JUNIORI K-1

  1. Adrijan Bužimkić (HRVATSKA KOSTAJNICA)
  2. Antonio Plačković (HRVATSKA KOSTAJNICA)
  3. Marin Jelinić (OLIMPIK)

JUNIORKE K-2

  1. Katja Vukoje – Leona Pavlešin (OLIMPIK)
  2. Nataly Pavlešin – Sara Čubrilo (OLIMPIK)
  3. Mia Matijević – Klara Marković (550 ŽEPČE)

ŠKOLA KAJAKA – dječaci

  1. Borna Marković (KUPA)
  2. Šimun Bunjevac (HRVATSKA KOSTAJNICA
  3. Gabrijel Bertina (HRVATSKA KOSTAJNICA)

SENIORI K-1

  1. Franjo Žnidarić (HRVATSKA KOSTAJNICA)
  2. Dean Mlađenović (KUPA)
  3. Ivan Kudlek (KUPA)

MIX UTRKA (MUŠKO-ŽENSKO)  K-2

  1. Dean Mlađenović – Nataly Pavlešin (KUPA – OLIMPIK)
  2. Marko Vrtačnik – Nives Kolić (ODRA – KUPA)
  3. Filip Milišević – Ana Kolarić (ODRA – KUPA)