Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio Žepče

MNK Raketa Žepče poražen na gostovanju u Sarajevu

MNK Raketa Žepče u utakmici drugog kolu 1. futsal lige BiH poražen je na gostovanju kod Željezničara u Sarajevu rezultatom 4:2.

Žepčaci su ostavili srce na terenu i pokazali odličnu igru koja je do samoga kraja bila  ujednačena. U  završnici domaćini su postigli dva zgoditka koja su im osigurala i nova tri boda.

Prvi zgoditak postigao je domaći igrač, Anes Džafo u drugoj minuti a nakon odigranih pet minuta Marko Jukić je postigao zgoditak za poravnanje. Do kraja susreta u listu strijelaca za MNK Raketa Žepče upisao se i Slaven Perković a za domaću ekipu zgoditke su još postigli Senaid Mijić, Edis Sarajlić i po drugi puta Anes Džafo.

U narednom, trećem,  kolu koje se igra 10 i 11 studenog ekipa MNK Raketa je slobodna.

Kako su nam javili iz ovoga kluba u nedjelju 10. listopada s početkom u 12 sati u sportskoj dvorani KŠC-a odigrat će se prijateljska utakmica kada će ekipa iz Žepča ugostiti viceprvaka Premijer futsal lige BiH MNK Brotnjo iz Čitluka.

Iz MNK Raketa Žepče pozivaju sve ljubitelje malog nogometa da dođu i isprate ovaj zanimljivi susret u našem gradu.