Radio Žepče

MNK Žepče visokom pobjedom protiv Calpa završio sezonu

Korisnička ocjena: 3 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Ono što su priželjkivali nogometaši MNK Žepče su ostvarili u nedjelju na domaćem terenu, sezonu završavaju u sredini tabele, na četvrtoj poziciji, s 12 osvojenih bodova.

Naime u okviru posljednjeg, 14. kola Prve futsal lige FBiH – Grupa 1, MNK Žepče je na svom terenu u nedjelju 10. ožujka ugostio i nadigrao MNK Calp iz Zenice rezultatom 8:1.

Već u prvom poluvremenu domaća ekipa imala je vodstvo od 3:1, a nastavak je donio još više žara i želje za pobjedom što je i ostvareno s krajnjim rezultatom od 8:1.

Za domaću ekipu se u strijelce dva puta upisao Marko Jukić, a redom su pogađali i Ilija Šimić, Igor Rašić, Ivan Martinović, Leo Perković, Slaven Perković, te Robert Rašić.

Počasni pogodak za gostujuću ekipu iz Zenice postigao je Bernad Imamović u 15. minuti utakmice.