Srijeda, Studeni 13, 2019

Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio 2

Malonogometni turnir MZ općine Žepče: Odigrani susreti četvrte večeri turnira

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

Sinoć su   na poligonu OŠ Žepče u Žepču odigrano  susreti  četvrte večeri turnira,a  u okviru četiri odigrana susreta postignut je čak  31 zgoditak.

Prvi susret večeri otvorile su ekipe Goliješnica  i Papratnica u kojemu je više umješnosti pokazala ekipa Papratnice, susret je završen s rezultatom       2 – 7.

Ništa manje zanimljiv susret nije bila i druga utakmica večeri u kojoj je ekipa MZ Bistrica s visokih 10:0 nadigrala ekipu MZ Želeća.

U trećoj utakmici ekipa MZ Brankovići do 27 minute imala je prednost od tri gola razlike nad ekipom MZ Orahovica, a u posljednje tri minute postignuta su tri zgoditka za konačnih  4:2.

Posljednji susret večeri donosi visoku pobjedu ekipe MZ Begov Han nad ekipom Ljubatovići s rezultatom 6:0.

Turnir se nastavlja i večeras kada su  na rasporedu pet nova susreta.



Izvještaj s četvrte večeri turnira

Goliješnica – Papartanica      2 – 7    ( 1-3 )

0-1 Nikola Trogrlić 8 min
0-2 Daniel Spajić 10 min
1-2 Goran Čalušić 12 min
1-3 Nikola Trogrlić 14 min
1-4 Nikola Trogrlić 22 min
1-5 Ante Klarić 26 min
1-6 Nikola Trogrlić 27 min
2-6 Luka Jozinović 29 min
2-7 Nikola Ivešić 30 min

Žuti kartoni: Goran Čalušić (Goliješnica)


Bistrica – Želeća                    10 – 0       ( 5-0 )

1-0 Andrej Jurić 1 min
2-0 Marko Jorgić 3 min
3-0 Goran Jurić 4 min
4-0 Marko Jorgić 10 min
5-0 Marcel Juraković 15 min
6-0 Goran Jurić 17 min
7-0 Marko Jorgić 19 min
8-0 Marko Jorgić 24 min (kazneni udarac-6 m)
9-0 Andrej Jurić 29 min
10-0 Andrej Bulajić 30 min

Žuti kartoni: Andrej Jurić i David Katić (Bistrica)
                     Enes Memčić (Želeća)



L.Brankovići – Orahovica          4 – 2      ( 1-0 )

1-0 Marko Filipović 6 min
2-0 Marko Jozinović 23 min
3-0 Marijo Marković 25 min
3-1 Danijel Mijatović 27 min
4-1 Marko Filipović 28 min
4-2 Nikola Ljubančić 30 min

Žuti kartoni: Tomislav Tomas ( L.Brankovići )



Begov Han – Ljubatovići            6 – 0     ( 2-0 )

1-0 Selmir Zahirović 12 min
2-0 Ensar Zahirović 13 min
3-0 Selmir Zahirović 25 min
4-0 Kenan Babajić 27 min
5-0 Kenan Babajić 28 min
6-0 Alija Bajrić 30 min
                     



Raspored za 31.7.2019. (srijeda)

19:30 h Čusto Brdo – Matina
20:15 h Radunice – Radovlje
21:00 h Željezno Polje – Opšenik
21:45 h Tatarbudžak – Žepče
22:30 h D.Ozimica – G.Lovnica