Radio 2

NK Žepče na domaćem terenu savladao SAŠK Napredak s visokih 5-2

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Proteklog vikenda odigrano je osmo kolo Druge lige FBiH - Centar 2019/20 u okviru kojeg je NK Žepče - nadigrao NK SAŠK Napredak Sarajevo rezultatom  5-2.

Žepče je jučer  došlo do očekivanih bodova protiv SAŠK-a. Prvi pogodak postigao je  Martinović već u petom minutu. Četiri minute kasnije zabio je Jorgić i nagovijestio katastrofu gostiju. Ipak, u 13. minutu gosti se vraćaju u utakmicu. U 27. Lučić je zabio za novu  prednost.

S 3-1 se otišlo na odmor, a na  samom početku drugog dijela gosti se još jednom vraćaju u igru, 3-2. Pola sata prije kraja Lučić još jednom pogađa i Žepče ima 4-2. Pet minuta kasnije točku na i je postavio Anton Tadić.

Ovom pobjedom Žepče je skočilo za tri pozicije, te se sad nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice s 14 bodova iz sedam utakmica.