Radio 2

Futsal: MNK Žepče poražen od Željezničara rezultatom 1:6

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Na otvaranju Prve Futsal lige Federacije BiH, MNK Žepče je pretrpio težak poraz od ekipe MNK Željezničar. U utakmici koja je odigrana u Sportskoj dvorani KŠC-a Don Bosco Žepče, gosti su slavili rezultatom 1:6.

Prvo poluvrijeme susreta je bilo dosta izjednačeno, da bi se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu od 1:2. Na početku drugog poluvremena dogodio se mali pad koncentracije, koji gosti iskusno koriste i u samo par minuta prave prednost od četiri gola. Do kraja susreta, domaći igrači su pokušavali preokrenuti rezultat, ali gostujuća ekipa mirno privodi utakmicu kraju, i zasluženo uzima 3 boda.

U 2. kolu koje se igra narednog vikenda Žepčaci gostuju u Zenici kod MNK Neimar.