Radio 2

MNK Žepče pretrpio poraz na Bilmišću

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

U subotu 9. studenog na Bilmišću nogometaši MNK Žepče pretrpjeli poraz u susretu protiv ekipe MNK Neimari iz Zenice

Susret je odigran u okviru drugog kolo Prve futsal lige FBiH.

Ekipa MNK Žepče dobro je otvorila utakmicu s dobrim prilikama i inicijativom, te na poluvrijeme otišla s golom prednosti. U drugom poluvremenu igrači MNK Žepče nisu koristili svoje prilike što su domaćini ubrzo kaznili, i okrenuli rezultat u svoju korist.

Nakon odličnog udarca sa 10ak metara Šimić donosi poravnanje, 2:2. U nastavku susreta redale su se mnogobrojne prilike na terenu koje nisu realizirane.

Domaći igrači čekali su svoju priliku i koristili propuštene prilike i utakmicu rješavaju u svoju korist s 3 gola razlike. Do kraja susreta MNK Žepče igrao je s golmanom-igračem, ali nažalost pao je samo po gol na obje strane za konačnih 6:3.
Golove za MNK Žepče postigli su Martinović dva i Šimić jedan zgoditak.