Radio Banner uski gore (2)

Radio 2

MNK Žepče: Pobjeda i 3 600 KM za petogodišnju Luciju Filipović

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

MNK Žepče u nedjelju je protiv ekipe FC Lilium na domaćem terenu odigrao posljednju utakmicu u ovom dijelu sezone. Od prvih minuta  dalo se naslutiti da će ovaj susret biti veoma dinamičan i zanimljiv u kojoj će obje ekipe dati maksimum.
Prvo poluvrijeme je bila ujednačena igra što je pokazao i rezultat na kraju prvog poluvremena, na pauzu se otišlo pri rezultatu 2:2.

U drugom poluvremenu domaća ekipa se probudila  i do kraja susreta nije dala priliku gostima da ozbiljnije zaprijete prema golu.

Utakmica je završila rezultatom 4:2.

U listu strijelaca za domaću ekipu upisali su se : I. Rašić x2, I. Šimić i  I. Martinović

Nedjeljna pobjeda je ujedno i  treća pobjeda ovu sezonu, a iz MNK Žepče se nadaju da će nastavak sezone biti uspješniji za ovu mladu ekipu koju očekuju s puno optimizma.

Susret u Žepču bio je humanitarnog karaktera, sav prihod ostvaren od prodaje ulaznica namijenjen je za liječenje petogodišnje Lucije Filipović

"Drago da smo večeras uspjeli prikupiti 3. 600 KM, za našu Luciju. Hvala Vam svima što ste nam pomogli i pokazali humanu stranu Žepča", poručili su iz  MNK Žepče.