U nedjelju, 11. listopada nogometaši  NK Žepče 1919  došli su do svoje sedme ovosezonske pobjede, treće u nizu i treći put u nizu protivnik je ispraćen s četiri komada u svojoj mreži.
Žepče je  od samog početka utakmice krenulo po pobjedu, a već u petoj minuti susreta Andrej Jurić nakon kornera pogađa za vodstvo. Desetak minuta kasnije s bijele točke kapetan Lučić pogađa za 0-2.

Za mir na odmoru u 41. minuti nakon centaršuta Čehića pogodio je Nikola Ivešić. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon prvog dijela utakmice.

Petnaestak minuta prije kraja susreta domaći su preko Imrana smanjili zaostatak, ali ubrzo nakon njihovog pogotka na asistenciju Dražena Jukića Andrej Jurić zabija svoj drugi pogodak za konačnih Borac - Žepče 1-4.

U narednom kolu Žepče će na domaćem terenu dočekati ekipu Novog Šehera koji je danas na stadionu Pod Lipićem bio bolji od zeničkog Sportinga. Utakmica Žepča i Novog Šehera na rasporedu je 18. listopada s početkom u 14 sati.