Četvrtak, Listopad 19, 2017

Gradačac: Šesta pobjeda za žepačke rukometaše

Sportska dvorana „Skenderija“ u Gradačcu, večeras je bila poprište zanimljivog rukometnog meča 10. kola Prve lige FBiH skupina Sjever, u kojem je ekipa domaćina u napetoj i neizvjesnoj utakmici poražena od razigranih Žepčaka, koji su sjajnom timskom igrom upisali šestu pobjedu u nizu rezultatom 31:32.

Momci Envera Bajraktarevića su bolje otvorili susret, te su odličnom igrom u napadu pokazali domaćinima da su opravdano favoriti u ovom susretu. Odličnom igrom u obrani i uigranim akcijama u napadu, Žepčaci su prvo poluvrijeme riješili u svoju korist rezultatom 12:19.

Malo opuštanja kod Žepčaka i buđenje domaćina, donijeli su neizvjesnost u drugo poluvrijeme koje su gosti, ipak uspjeli privesti kraju s jednim golom razlike.

Kod domaćina RK „Gradačac“ najbolji pojedinac susreta je bio Jasmin Hrnjić koji je upisao 12 pogodaka, dok su u ekipi Žepča standardno dobri bili Marko Mrkonjić i Stjepan Jozinović sa po 7 golova, kao i Luka Lovrić sa 6 i Slaven Barbarić sa 5 golova.

Iz RK Žepče kažu da je pobjeda bila teža od očekivanog, ali da su im zato novi bodovi još draži.

U narednom, posljednjem 11. kolu, Žepčaci kući dočekuju ekipu RK Krivaja – 2.